June 8, 2023


Këngëtarja e njohur shqiptare Albërie Hadërgjonaj, e cila është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar, eshte e ndarë nga bashkëshorti i saj prej disa vitesh.

Ajo ka folur sot për të në emisionin e ‘Piter Pan’ e pyetur nga fëmijët. “S’prekte enë me dorë, i laja gjithmonë vetëm unë. Ti i thashë në shtëpinë tënde, unë në timen.”- tha këngëtarja.

Albëria gjithashtu zbuloi një detaj që e bëri për të qeshur publikun. Ajo tregoi se ishte ushqyer me gji deri në moshën 7 vjeçare dhe këtë gjë ish-burri e kishte përdorur kundër saj gjatë një debati. “Normal që s’mbush ti se ke pirë cicë deri 7 vjeç.”- i kishte thënë ai Albëries, fjali e cila shkaktoi reagime të mëdha tek fëmijët dhe publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *