March 22, 2023


Zv.Kryeministri Erion Braçe ka humbur mikun e tij në moshë të re. Lajmin e bën të ditur Braçe me një postim në rrjetet sociale.

Braçe shkruan se miku, shoku dhe fqinji i tij prej 19 vitesh nisi sot një rrugëtim të ri në një jetë tjetër me më shumë drejtësi e paqe rreth tij. Ai i shpreh ngushëllimet bashkëshortes, dy fëmijëve dhe miqve të tij.

“Vasil Dilo ishte nje fqinj i mire! 19 vite dere me dere, shoke e miq! Djali i avokat Dilos, me nje sens te forte kah e drejta, kundershtues i se padrejtes, reagues ndaj cdo ce nimi te interesit publik ne lagjen tone e pertej;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *