March 24, 2023


Valbona Selimllari eshte padyshim nje nder personazhet me te dashura per publikun shqiptar. Ajo ka terhequr vemendje me pamjen e saj qe ne daljen e pare. Valbona mbetet nje nga femrat me te bukura shqiptare edhe pse vitet kalojne.

Ish –missi shqiptar eshte kujdesur qe jeten e saj personale ta mbaj larg syrit te publikut. Valbona ndodhej bashke me mikeshat e saj ne nje lidhje live me moderatorin e njohur Ardit Gjebrea ku patem mundesine te shikonin nje copez se shtepise se saj.

Gjate bisedes qe u zhvillua, shihej ambienti i shtepise me shume pikura neper mure. Nje dekorim mjaft klasik me divan jeshil dhe shume i bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *