March 23, 2023


Ter.bohet Rama, heq mikrofonin dhe largohet nga studio pas kësaj pyetjeje që i bëri gazetari… Kryeministri Edi Rama e ka lënë në mes intervistën me gazetarin Ilir Babaramo në Report Tv.

I bezdisur nga një sërë pyetjesh për reformën në drejtësi, punën e SPAK, kapjen e drejtësisë së re, mos-hetimin e tenderave si ai për uniformat e ushtrisë apo tenderi për ndryshimin e logos së TKOB kanë nervozuar kreun e qeverisë.

Gazetari e ka pyetur nëse do të largohet edhe nga PS nëse humbet zgjedhjet, por Rama ka hequr mikrofonat dhe është larguar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *