March 25, 2023


Lajm i keq nga Vlora, mjeshtri i humorit në gjendje të rëndë! Familiaret bejne apelin urgjent Nje tjeter lajm i hidhur vjen per një nga 4 Parodistët e Vlorës. Mane Lumani është duke kaluar një gjendje të rënduar shëndetësore!

Mania i humorit shqiptar vuan pamundësinë financiare për një ndërhyrje kirurgjikale në zemër dhe pro statë.

Familja e artistit ka shpërndarë në rrjetet sociale numrat e llogarisë duke kërkuar ndihmën e dashamirësve te Manes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *