March 19, 2023


Dhëndri i ish-presidentit Alfred Moisiu, Durim Ylli është ndarë nga jeta ditën e sotme. Ky lajm i trishtë është bërë me dije nga vetë familjarët ku ndër të tjera kanë lajmëruar se varrimi i tij do të bëhet ditën e nesërme në varrezat e Sharrës.

“Me hidhërim të thelle ju njoftojmë ndarjen nga jeta të bashkëshortit dhe babait tonë të dashur Durim Ylli. Varrimi bëhet , më 27 Korrik, në Varrezat e Sharrës . Nisja nga shtëpia ora 11:00.

Nga Familja”, thuhet në njoftim, duke mos dhënë më tepër detaje për shkaqet e ndarjes nga jeta. Durim Ylli ishte i martuar me vajzën e ish-presidentit Alfren Moisiu, Ana Moisiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *