March 23, 2023


Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani feston sot 29-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë të shënuar për të nuk kishte si të mungonte urimi i partnerit të saj Shkëlzen Berishës.

“Happy Birthday to the most beautiful gem of all! May you shine forever!Gezuar Ditelindjen shpirt. ❤?❤”, shkruan Shkëlzen Berisha në urimin e tij për Arminen, të cilin e ka publikuar në profilin e tij në Facebook.

Xeni, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është prej vitesh në një marrëdhenie dashurie me blogeren Mevlani. Shkëlzeni është 42 vjec dhe Armina 29. Por dashuria nuk njeh moshë dhe ata të dy duken më të dashuruar se kurrë. Madje së shpejti do të kemi dasmë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *