June 7, 2023


Sabit Jetullahu Kurrr tradhtari maj.madh., jadha serrbish shiprin me dy kamt , kti jakisha ngjall xhaxhin enver e per dy dit e kishkthy shtetim maré ky me gjith salen dhe shume tier prej tute kishin ngordh !! Musa MulolliEdi Rama, duhet te shpallet non-grada dhe te i ndalohet hyrja në Kosovë! Nikolas Kotsis Musa Mulolli po flisni me mend apooooooo….. Musa Mulolli Nikolas Kotsis, po flas me gjuhen e Edi Ramës. Nëse nuk e mbronë Kosovën, as me e vizitu nuk ka nevojë….piskamat e tij në parlament duke shit mend për patriotizëm nuk na ndihmojnë asgjë.. Vladimir Lavdimir Barxhaj pse mo cka bere ka ngritur mirqenien zhvilloi bujqesine dhe industrine ?????????? Piro Bano Kryeministri, qe hyri lloz e po del shul.As e nje ore ne jave nuk punoi si kryeminister. Lili Ana Jooooo,mashtrues, hajdut, delirant Laureta Petoshati Duhet ta dekorojne serbet. Ilir Ilir Zaimi Edhe Sali berisha presidenti me I mire … te dy tok si vllezer kamunista per te mire te popullit siamez ?

Azem Huskaj Edhe qekja i ka mbet mangu mas te gjitha ktyne marrive qe ja beri vendit me grekun dhe serbin……. Fieri Rea Rea Kryekurvar me I madhi I kombit shqiptare Petrit Gaçi Seriozisht ?!?! Po nuk e njihkeni fare Shqiperine , derisa beni keto pyetje !?!? ??? Selman Tasha Po me i ndyri! Ka shit dhe c kombtarizoi vendin,ka prish me mijra shtepi ,polulli ha buke fale emigracionit 9 viye nuk ka ngrit njehere te vetme pagat dhe pensionet,u ka hequr me mijra shqiptareve asistencen dhe po marrin asistence militantet e Ramobicit e mijra e mijrs te xexa i ka bere dhe po i ben ketij populli! Zani Hakrama Sa te jete Berisha ne politik Ai eshte mo i miri Agim Ilazi Jo, per tradhti kombetare po Adem Uksmajli Kurrë ky psikopat është tradhtar i kombit Bejt Tahiri Kuŕrrrrrrrrrrr kurrrrrrrrrrrr kit bir k…r..ve me gjak serbi e greku Fotini Çapi Kollari Jo rilindja turpit

Isë Kras Shqipéria as ska pas as nuk ka Politikan Shqiptar!!! Po té kishte nuk do té zhvillohej e pasurohej prap né Kurriz té Kosoves. Nji Politikan Shqiptar nuk do ta anashkalonte Kosoven e bon aleanca mé Serbin e flliqt. Nji Shqiptar Politikan i Shqipéris nuk do bénte as edhe nji marrveshje mé Serbin pa u plotsu kerkesat e Kosoves e popullit Shqiptar né Serbi. Nji Politikan Shqiptar nuk do ishte kunder nji Qeverije né Kosové e zgjedhur né ményr ma Demoktatike me mé shumé se 50 % e popullit veq sé e ka pas nji jaran ma heret e mé té i ka shku loja. Pra kjo éshté veq edhe nji tradhti si shumé té tjera ma heret. Une besoj se populli Shiptar nuk do ta lejoj edhe nji tradhti kunder Kosoves, pér ndryshe populli Shqiptar i Shqipéris do ta ket mé veshtir sé né Shqipérin e Xhaxhit. Xhemil Zeqiri Jo në asnjë mënyr e ka shpall serbia fashiste Politikan me i mir, por jo mir ashte duke plas se u ABORTOJ ide per shkembim territoresh, japin tok shqiptare dhe marin 2-3 fshatra shqiptare! Selim Kastrati Ky duhet te shpallet nongrata apo qytetar i padedhiruar per Kosoven se eshte tinzar, hipokrit dhe antikombtare qe perqafohet me Vuciqin e Dodikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *